portret nie powstaje w aparacie, a po obu jego stronach.

edward steichen

sesje rodzinne, miłosne i ciążowe

pakiet mini

300 pln

sesja zdjęciowa trwająca około 30 minut, z której otrzymasz ode mnie 10 poddanych autorskiej obróbce graficznej, wybranych przez Ciebie zdjęć w formie elektronicznej, które zostaną zamieszczone w przyjemnej dla oka galerii online.

istnieje również możliwość dokupienia dodatkowych ujęć w cenie 30 pln/szt.

pakiet standard

500 pln

trwająca około godzinę sesja zdjęciowa, z której otrzymasz ode mnie 25 poddanych autorskiej obróbce graficznej, wybranych przez Ciebie zdjęć w formie elektronicznej, które zostaną zamieszczone w przyjemnej dla oka galerii online.

pakiet zawiera również 25 wydruków w formacie 15x23 cm.

istnieje również możliwość dokupienia dodatkowych ujęć w cenie 20 pln/szt.

pakiet lifestyle

1000 pln

trwająca około 2 godziny sesja zdjęciowa, w trakcie zrobimy zdjęcia w dwóch lokalizacjach. w ramach tego pakietu otrzymasz min. 50 wyselekcjonowanych przeze mnie i poddanych autorskiej obróbce graficznej ujęć tworzących spójną historię w przyjemnej dla oka galerii online.

dodatkowo otrzymasz ode mnie pakiet 50 odbitek w formacie 15x23 cm zamkniętych w pachnącym lasem pudełku.

sesja indywidualna

400 pln

trwająca około godzinę sesja plenerowa, z której otrzymasz ode mnie 15 wybranych przez Ciebie ujęć w formie elektronicznej, poddanych autorskiej obróbce graficznej, zamkniętych w przyjemnej dla oka galerii online.

pakiet zawiera 15 wydruków w formacie 15x23 cm.

istnieje możliwość dokupienia dodatkowych ujęć w cenie 25 pln/szt.

chrzest standard

700 pln

reportaż z sakramentu oraz piętnastominutowa sesja zdjęciowa, z której otrzymasz ode mnie minimum 20 ujęć poddanych autorskiej obróbce graficznej, zamkniętych w przyjemnej dla oka galerii online. w ramach pakietu otrzymasz również 20 odbitek w formacie 15x23 cm.

chrzest premium

1400 pln

reportaż z sakramentu oraz godzinna sesja plenerowa w pobliżu kościoła lub miejsca przyjęcia /jest również możliwość podziału na półgodzinną sesję i półgodzinny reportaż z przyjęcia/, z której otrzymasz ode mnie min. 70 ujęć poddanych autorskiej obróbce graficznej, zamkniętych w przyjemnej dla oka galerii online.

w ramach pakietu otrzymasz ode mnie zawierającą 10 rozkładówek fotoksiążkę w velvetowej oprawie z grawerem oraz pakiet 50 odbitek w dopasowanym do fotoksiążki pudełku.

FAQ

rezerwacja terminu

pełna rezerwacja terminu następuje po podpisaniu kontraktu oraz wpłacie zadatku w kwocie 100 pln.

zmiana terminu sesji

istnieje możliwość jednorazowej zmiany terminu. w przypadku, gdy sesja w drugim terminie nie dojdzie do skutku, kontrakt zostaje unieważniony, a zadatek bezzwrotny. jak wiadomo, zdarzają się jednak sytuacje niezależne od nas, dlatego wszelkie tego typu kwestie rozwiązywane są indywidualnie.

galeria online

jest to przejrzysta, przyjemna dla oka i wielozadaniowa galeria online. dzięki niej możesz obejrzeć i pobierać swoje zdjęcia, wybrać odbitki oraz po prostu dzielić się linkiem z rodziną i przyjaciółmi. ze względu na bezpieczeństwo każda galeria zabezpieczona jest unikatowym hasłem.

czas sesji

ramy czasowe podane powyżej nie są restrykcyjne. jest to tylko przybliżone określenie czasu trwania sesji dla najbardziej zapracowanych. czasem uda nam się zrobić mnóstwo pięknych zdjęć w krótkim czasie, ale będą też momenty, kiedy samo przemieszczanie się między lokacjami zajmie trochę dłużej.

czas realizacji

w zależności od intensywności sezonu, galerię z sesji przesyłam w ciągu maksymalnie dwóch tygodni.

nieobrobione zdjęcia

z uwagi na to, że postprodukcja jest dla mnie tak samo istotna jak utrwalone kadry informuję, że nie udostępniam oraz nie sprzedaję nieobrobionego materiału oraz plików raw.

produkty fotograficzne

do każdego pakietu istnieje możliwość dokupienia dodatkowych produktów typu odbitki, fotoksiążki lub wielkoformatowe wydruki. napisz po prostu wiadomość, a prześlę Ci plik z ofertą.

sensualne sesje

pałam ogromnym zamiłowaniem do uwieczaniania piękna. jeśli jesteś zainteresowana zmysłową sesją - napisz do mnie wiadomość mailową.

reportaże ślubne

w związku z ogromną ilością zapytań dotyczących mojej oferty ślubnej informuję, że mimo prywatnego uwielbienia tego typu uroczystości, nie wykonuję reportaży ślubnych.

studio

w razie niesprzyjających warunków pogodowych lub po prostu ochoty, istnieje możliwość wynajęcia klimatycznego studio na terenie Wrocławia. w takim przypadku cena niektórych sesji może ulec zmianie.

ogrody botaniczne, palmiarnie, etc.

sesje w takich miejscach są naprawdę wyjątkowe. należy jednak pamiętać, że wiąże się to z dodatkowymi kosztami, dyktowanymi przez zarządców obiektów z tytułu sesji.

zajrzyj na mój instagram